Metro Market Personel Alımı 2013-2014

METRO

Metro market personel alımı başlamıştır. Metro Market personel alımı için sizde verdiğimiz linki kullanarak Metro market personel alımı linkini tıklayınız

Türkiye’nin market devi olan Metro Market ilk olarak 1964 yılında Almanya’da kurulmuştur. Metro market daha çok toptan ve şirketlere yönetlik satış yapan bir markadır. Metro Market Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermektedir. Bu ülkelerin arasında Almanya Rusya ve Çin gibi büyük ülkeler olmak üzere 29 ülkede faaliyet göstermektedir. Metro Marketin ilk olarak kurulduğu ülkelerden biri olan Almanya’da 100den fazla şubesi bulunmaktadır.

Türkiye’de 1190 yılında kurulan Metro market şuanda 30 şubesıyle hizmet vermektedir. Bunların başında İstanbul İzmir Ankara Kayseri Kocaeli Konya Adana Mersin Diyarbakır gibi iller yer almaktadır.

Alman devi olan Metro Market Türiyenin bir çok şubesine personel almaktadır Metro Market personel alımı için sizde aşağida verdiğimiz linki kullanarak online olarak başvurabilirsiniz. Metro Market Personel alımı için http://www.metro-tr.com/public/anasayfa linkinide tıklyabilir cv gönderebilirsiniz. Metro Market Personel alımını duyurdukça sizleri bu konu altından haberdar edeceğiz.

Metro Market Personel alım ilanı :

Metro Market Kasap alımı
Metro Market Reyon sorumlusu
Metro Market Satış temsilcisi
Metro Market şofor
Metro Market güvenlik
Metro Market kasiyer
Metro market temizlik sorumlusu
Metro market reyon şefi
Metro market reyon sorumlusu
Metro market manav sorumlusu

Incoming search terms:

 • metro market maaşları
 • metro market eleman alımı
 • metro market maaş
 • metro market personel maaşları
 • metro maaşları
 • kayseri metro is ilanlari
 • METRO kasiyer maaşları
 • metro market söför ilan
 • metro market iş ilanları
 • kayseri metro market is ilanlari
You can leave a response, or trackback from your own site.

3 Responses to “Metro Market Personel Alımı 2013-2014”

 1. meltem cagdas diyor ki:

  Is basvurusu; 6 yillik magazacilik sekterunde tecrubeliyim.Kariyerime metro da devam etmek istiyorum.lgilenirseniz memnun olurum.

 2. ismail mutlu diyor ki:

  sizlerle çalışmak istiyorum evliyim ve kızım var idari işler yada insan kaynakları veya şoförlük yapabileceğim türde bir iş istiyorum teşekkürler fırsatınıza…
  tel:05464020516

 3. serdar turhan diyor ki:

  5\6 yıldır turızm soforlugu yaptım sehır ıcı sehırler arası calıstım.ılgılenırsenız cok memnun olurum. cep:o530 146 36 27

Soru Görüş ve Önerileriniz için Yorum Yazabilirsiniz

Sitemiz ??KUR?un resmi WEB sitesi de?ildir. Sitemiz ??KUR'a ait olan ilanlar? ve haberleri yayinlama amalidir. ??kur'un resmi web sitesine www.iskur.gov.tr adresinden ula?abilirsiniz.