Son Haberler
Anasayfa / İşkur iş ilanları / KKK Uzman Erbaş – Sözleşmeli Er Alımı Yapacak 2013-2014
KKK Uzman Erbaş – Sözleşmeli Er Alımı Yapacak 2013-2014

KKK Uzman Erbaş – Sözleşmeli Er Alımı Yapacak 2013-2014

KKK resmi internet sitesi üzerinden Uzman Erbaş ve Sözleşmeli er alımı yapacağini duyurdu. Uzman Erbaş ve sözleşmeli er için kayıtlar 1OCAK2013 tarihinde başlamıştır..

Kara Kuvvetleri Komutanlığının alımları adaylarda aranan özellikler ve başvuru koşulları 1 ocak 2013 tarihinde kendi web sitesinde yayınlanacaktır.

Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Er Alımı 2013
Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Er Alımı ile ilgili açıklamalar
1. K.K.K.lığı 2013 yılı uzman erbaş ve sözleşmeli er alımları için ön başvurular 01 Ocak 2013 tarihinden itibaren www.kkk.tsk.tr genel ağ (internet) adresinden çevrim içi (online) başvuru formu doldurularak alınmaya başlanacak ve 31 Aralık 2013 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru koşulları ve adaylarda aranan nitelikleri içeren başvuru kılavuzu 01 Ocak 2013 tarihinde www.kkk.tsk.tr genel ağ adresinde yayımlanacaktır.

2. 2013 yılı içerisinde üç veya dört dönem uzman erbaş ve sözleşmeli er sınavları (Yazılı sınav, ön sağlık kontrolü, fiziki kabiliyet ve yeterlilik testi, mülakat) icra edilecektir. (Sözleşmeli er alım faaliyeti kapsamında yazılı sınav yapılmamaktadır.)

3. Ön başvurular, 2013 yılı içerisinde adaylara çağrı yapılıncaya kadar geçerli olacaktır. Adayların ön başvurusu 2013 yılı içerisinde yapılacak ilk sınavlara çağırılmadığı müddetçe bir sonraki sınavlar için geçerli olacaktır. 2013 yılının son sınavlarına da çağrılamayan adayların şartları taşımaları halinde 2014 yılında tekrar başvuru yapmaları gerekecektir.

4. Kontenjanın sınırlı ve adayların ön başvuru önceliğine göre sınavlara çağrılacak olması nedeniyle; adayların en erken zamanda ön başvuru yapması ve kendilerine planlanan günde sınavlara iştirak etmesi önemlidir.

5. Çağrı yapılan ve sınavlara katılmayan adayların ön başvuru işlemleri (kayıtlardan silinerek) sonlandırılacaktır.

6. Adayların seçim aşaması faaliyetlerinin tümü (Yazılı sınav, başvuru/kayıt kabul işlemleri, ön sağlık kontrolü, fiziki kabiliyet ve yeterlilik testi, mülakat) bir günde tamamlanacaktır.

7. Seçim aşaması faaliyetleri, ulaşım ve diğer ihtiyaçların daha kolay sağlandığı tek bir merkezde (K.K.Per.Tem.Mrk.K.lığı Cebeci/Ankara) yapılacaktır.

8. Bu açıklamalar 2013 yılı uzman erbaş ve sözleşmeli er alım faaliyetleri öncesinde adaylara ön bilgilendirme amacıyla yapılmış olup detaylı bilgiler 01 Ocak 2013 tarihinden itibaren www.kkk.tsk.tr genel ağ adresinde yayımlanacak olan başvuru kılavuzunda belirtilecektir. Yukarıda belirtilen hususlar ile başvuru kılavuzunda belirtilen hususlar arasında farklılık olması durumunda başvuru kılavuzunda belirtilen bilgiler geçerli olacaktır.

Incoming search terms:

 • www iskurilan net
 • uzman er alımı 2014
 • uzman erbaş ve sözleşmeli er alımı 2014
 • sözleşmeli er alımı 2014
 • kkk uzman erbaş alımı 2014
 • szlemeli er alm
 • kkk uzman erbaş alımı 2013
 • uzman erbaş ve sözleşmeli er alımı 2013
 • kkk uzman erbaş alımı 2014 başvuru formu
 • uzman erbaş alımı 2014

Hakkında admin

Huseyin Demir. 1985 doğumlu. Aslen Mardin'li. İstanbul'da ikamet etmekte. Yalnız yaşamakta. 2000 yılından beri webmaster yapmakla beraber, bu tür işleri ticari boyuttan daha çok hobi olarak gören, insanlara yardımcı olmaktan mutlu olan bir insan..

4 yorum

 1. ben izmir gazi emirde ulaştırma okuluna acemilik yapacagım orta okul mezunuyum uzman erbaş olmak istiyorum nasıl ola bilirim

  • benımde ulastırma cıktı gazı emırden baska yere cıkıyomu egıtım surecı ve soformu yapıyolar benı aydınlatırsan sevınırm

 2. ısmail türköz

  uzman erbas olmak ıstıyorum geregının yapılmasını rıca ederım…

 3. muhsin tanriverdi

  ben tokat niksardan muhsin tanriverdi uzman erbaş olmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>