Son Haberler
Anasayfa / İşkur iş ilanları / Botaş Memur alımı – lise mezunu -2014
Botaş Memur alımı – lise mezunu -2014

Botaş Memur alımı – lise mezunu -2014

Botaş Memur alımı yapacak. Botaş’ın yapmış olduğu duyuruda botaş’a memur alımı yapacaği açıklandı. Alınacak olan memurlarda bazı kriterlerin olması şart.

Botaş İşletme Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Büro Memuru Alımı yapılacağı duyuruldu. İşkur Çorlu Hizmet Merkezi tarafından yayımşanan ilanda deyatlar yer almaktadır.

Botaş İşletme Müdürlüğü Büro Memuru Alımı
Bu işgücü istemi, İŞKUR’un ÇORLU HİZMET MERKEZİbiriminden ilan edilmiştir.
BOTAŞ LNG İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 16 Eylül 2013
Yayınlanma Tarihi : 05 Eylül 2013, Sayı : 1719200

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;ALINACAK İŞÇİ BÜRO MEMURU(BÜRO GÖREVİSİ )MESLEĞİNDE ÇALIŞACAK.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2012 KPSSP94′den 1 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (Müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

-Kişilerin işe alınacağı meslek kolunda istihdamında sakınca bulunmadığına dair SGK tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kuruluşlarından temin edilecek,BÜRO MEMURU iş ve meslek kolunda çalıştırılmasına sakınca bulunmadığına dair sağlık raporu getirmesi gerekmektedir.

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLAR İÇİN; *TİCARET MESLEK LİSESİ ‘MUHASEBE’,’ FİNANSMAN’,’ BİLGİSAYARLI MUHASEBE’ BÖLÜMLERİNDEN VEYA TİCARET MESLEK LİSELERİNİN ALAN AYRIMI OLMADIĞI DÖNEMDE BİTİRMİŞ OLMA ŞARTI BULUNMAKTADIR.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Büro Memuru (Genel) Okuldan

Öğrenim Bilgileri
Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Muhasebe Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Bilgisayarlı Muhasebe Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Finansman Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Ticaret Liselerini Alan Ayrımı Olmadığı Dönemde Bitirenler Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları K KPSSP94 1

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :
Diğer Bilgiler
İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

İş gereklilikleri

Taleplerde 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2012 KPSSP94′den 1 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvurma şekilleri

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Incoming search terms:

 • lise mezunu memur alımı 2014
 • lise mezunu memur alımı
 • botas maaslari
 • Lise Mezunu Memur Alımları 2014
 • botaş güvenlik alımı
 • 2014 lise mezunu memur alımı
 • botaş memur maaşları
 • botaş personel maaşları
 • botaş memur alımı 2014
 • botas maas

Hakkında admin

Huseyin Demir. 1985 doğumlu. Aslen Mardin'li. İstanbul'da ikamet etmekte. Yalnız yaşamakta. 2000 yılından beri webmaster yapmakla beraber, bu tür işleri ticari boyuttan daha çok hobi olarak gören, insanlara yardımcı olmaktan mutlu olan bir insan..

6 yorum

 1. sayfanızı begendım tebrık ederım benımde sorum olacak lıse mezunu olan bayanlara devlet cocuklarına kreş imkanı verıyormuş dogrumu dogruysa kac cocuk ıçın gecerli ücretı devlet kersılıyormuş aslı varmı bilgi verırsenız sevınırım

 2. iyi gunler ben ıskenderunda ıkamet etmekteyım ve evlı bır bayanım 24 yasındayım.meslek lısesı bılgısayar bolumu mezunuyum.simdiden tesekurederım.

 3. 5aydan beri işsizim şu an iş arıyorum

 4. ankara gazi ünüversitesi 4 yıllık makina model ögretmenliği bölümü mezunuyum..sektörünüz içerisinde iş aramaktayım bilgilerinize sunarım..murat demir..05414021613

 5. lise mezunuyum elektrik kurumlarına nasıl girebilirim

 6. Ceyhanda ikamet etmekteyimözel güvenlik silahlı kartın var Num 5453886601 ilgilenirseniz sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>